TechnikNTB

TechnikNTB to doświadczony dostawca Nowoczesnych Technologii Budownictwa. Szeroki wachlarz produktów oferuje Przemysław Pyrka – wieloletni sprzedawca produktów z branży budowlanej, technik o specjalizacji nowoczesne technologie w budownictwie, partner klientów indywidualnych i rozwijających się firm.

Wiedza zespołu wywodzi się z kierunkowego wykształcenia oraz poparta jest wieloletnią praktyką zdobytą na placach budowy, pracy indywidualnej z klientami podczas prac budowlanych i remontowych oraz współpracy z producentami.

Dzięki ścisłej współpracy z inwestorami i producentami jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić w zakresie doboru urządzeń oraz materiałów budowlanych, remontowych.

W naszym sklepie znajdziecie państwo zarówno najwyższej klasy urządzenia jak również niezbędne materiały budowane do budowy lub remontu domów i mieszkań oraz innych obiektów i nieruchomości.

Proponujemy sprawdzone, nowoczesne maszyny i urządzenia (agregatyelektronarzędzia i inne). Zapewniamy nie tylko bogaty wybór materiałów i maszyn budowlanych, ale również fachowe doradztwo przy nietypowych projektach.

Wszystkie dostępne produkty zostały sprawdzone w realiach pracy, pochodzą od najlepszych producentów na rynku.

Naszym sukcesem są zrealizowane inwestycje, wprowadzanie nowych produktów, zadowolenie klientów i partnerów, którzy wracają do nas po poradę i nowe projekty.

Nasza firma zapewnia terminowość oraz wysoką jakość świadczonych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Zbudujmy razem nowoczesną przyszłość!