TechnikNTB

TechnikNTB to doświadczony dostawca Nowoczesnych Technologii Budownictwa. Szeroki wachlarz produktów oferuje Przemysław Pyrka – wieloletni sprzedawca produktów z branży budowlanej, technik o specjalizacji nowoczesne technologie w budownictwie, partner klientów indywidualnych i rozwijających się firm.

Wiedza zespołu wywodzi się z kierunkowego wykształcenia oraz poparta jest wieloletnią praktyką zdobytą na placach budowy, pracy indywidualnej z klientami podczas prac budowlanych i remontowych oraz współpracy z producentami.

Dzięki ścisłej współpracy z inwestorami i producentami jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić w zakresie doboru urządzeń oraz materiałów budowlanych, remontowych.

W naszym sklepie TechnikNTB znajdziecie państwo zarówno najwyższej klasy urządzenia jak również niezbędne materiały budowane do budowy lub remontu domów i mieszkań oraz innych obiektów i nieruchomości.

Proponujemy sprawdzone, nowoczesne maszyny i urządzenia (agregatyelektronarzędzia i inne). Zapewniamy nie tylko bogaty wybór materiałów i maszyn budowlanych, ale również fachowe doradztwo przy nietypowych projektach.

Wszystkie dostępne produkty zostały sprawdzone w realiach pracy, pochodzą od najlepszych producentów na rynku.

Naszym sukcesem są zrealizowane inwestycje, wprowadzanie nowych produktów, zadowolenie klientów i partnerów, którzy wracają do nas po poradę i nowe projekty.

Nasza firma zapewnia terminowość oraz wysoką jakość świadczonych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Zbudujmy razem nowoczesną przyszłość!

TECHNIKNTB

Zapraszamy na nasz kanał YouTube

Koniecznie zerknij na nasze promocje!!

TechnikNTB