Agregaty prądotwórcze są coraz bardziej docenianymi urządzeniami. Są świetnym źródłem rezerwowej energii elektrycznej stosowanymi przede wszystkim podczas awarii zasilania. Znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Dostarczają energię nie tylko podczas drobnych prac z użyciem wiertarki czy piły, ale cieszą się popularnością również w dużych magazynach i halach produkcyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również agregaty prądotwórcze w wersji przenośnej. Mają one jeszcze więcej zalet niż standardowe urządzenia.

Korzystna cena i niewielkie gabaryty

Przenośne agregaty prądotwórcze mają mniejsze gabaryty od tych stacjonarnych. Dzięki temu zajmują niewiele miejsca, więc ich przechowywanie nie stanowi problemu, nawet w niewielkich gospodarstwach domowych. Oprócz tego jego cena jest niższa, dzięki czemu cieszy się popularnością szczególnie wśród klientów indywidualnych, których potrzeby zwykle są mniejsze niż w przypadku dużych firm.

Agregat przenośny nie tylko na nagłe przypadki

Agregat prądotwórczy kojarzy się przede wszystkim z zastosowaniem na wypadek wystąpienia awarii energii elektrycznej. Jednak dzięki temu, że agregat jest mobilny, można go stosować również w miejscach, w których nie ma stałego dostępu do prądu. Świetnie sprawdzi się na przykład podczas organizacji biwaku czy pobytu na działce. Odpowiednio dobrana moc agregatu pozwala na zasilanie wielu urządzeń jednocześnie. Znajdują one zastosowanie również przy pracach, które wykonywane są w terenie. Są coraz popularniejsze na przykład wśród osób, które serwują jedzenie z tak zwanych food trucków. Z uwagi na to, że energia elektryczna jest im niezbędna, doceniają agregaty w wersji mobilnej.

Sprawne i bezawaryjne działanie agregatów prądotwórczych jest możliwe nie tylko dzięki wyborowi dobrej jakości sprzętu, ale również regularnie wykonywanym serwisom. W naszej firmie świadczymy takie usługi. Oprócz agregatów w naszej ofercie znajdziecie Państwo również inne urządzenia, na przykład elektronarzędzia sieciowe, odkurzacze przemysłowe czy pompy lakiernicze. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą przy wyborze sprzętu.